pondelok, decembra 01, 2008

Tvorcovia kampane


František Mikloško je osobnosť novodobých dejín Slovenskej republiky. Vďaka jeho odvahe zorganizovať Sviečkovú manifestáciu môžeme dnes žiť v slobodnej krajine. Slovensko si po 20 rokoch slobody zaslúži prezidenta nielen s nekomunistickou minulosťou, ale aj takého, ktorý ochraňuje tradičné hodnoty západnej civilizácie. Teším sa, že 21. marca 2009 budem voliť Fera!

Lukáš Lučenič, zakladateľ kampane Volím Fera!


V prezidentských voľbách 21. marca 2009 náš národ ukáže, ako sa vníma. Ak sa považuje za hodný úcty a lásky, zvolí si prezidenta, ktorý si ho ctí a má ho rád. Iba človek, ktorý si váži samého seba a pozná hodnotu každého života, môže byť politikom zameraným na skutočné spoločné dobro. František Mikloško dozrel na takého človeka a politika v zápasoch pred Novembrom aj po ňom - stále s tou istou tvárou. Keď si ho slovenský národ zvolí za prezidenta, znova dostane dar a šancu uvidieť svoju lepšiu tvár. František Mikloško mu pomôže dosahovať ju a vloží na ňu úsmev.

V presvedčení o význame 21. marca 2009 pre Slovensko sme sa rozhodli priložiť ruku k Ferovej prezidentskej kampani ako skupina ľudí nezávislých od politickej strany a bez oficiálnych záväzkov. Fero je výnimočný muž, ktorý politiku nerobí kvôli sebe. Volíme ho.

Terézia Rončáková, žurnalistka


Františka Mikloška si vážim ako osobnosť protikomunistického disentu, človeka, ktorý sa významne pričinil o to, že dnes môžeme žiť v slobodných pomeroch. Počas 20 rokov v slovenskej politike sa nenechal skorumpovať, ale naopak zostal slušným hodnotovým človekom s mnohými skúsenosťami, vážiacim si všetkých slušných ľudí, aj keď nie so všetkými vždy súhlasí. Verím, že by vedel byť nadstraníckym a veľmi dôstojným prezidentom. Som veľmi rád, že môžem byť v tíme jeho podporovateľov.

Lukáš Obšitník, redaktor Postoy.sk